Wszystkie lampy

Lampy zrodzone z pasji pokaż więcej

„Moja fascynacja przyrodą i zamiłowanie do techniki zrodziło pomysł do zaprojektowania serii lamp inspirowanych naturą. Z płaskich kształtów powstają harmonijne obiekty trójwymiarowe.”

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału produkty są wodoodporne, stabilne, niełamliwe, śnieżnobiałe, a co najważniejsze – nie zmieniają powyższych właściwości z biegiem czasu. Tworzywo z którego są wykonane jest lekko transparentne, dlatego oddaje idealnie kolor użytej żarówki, w tym zmiennokolorowej RGB. Liczne szczeliny spełniają kilka funkcji: estetyczną, konstrukcyjną oraz cyrkulacyjną – rozgrzane powietrze wydostaje się poprzez szczeliny, dzięki czemu abażury się nie nagrzewają. Zastosowałem moje innowacyjne łączenia – bez użycia kleju, szycia itp.

Na autorskiej stronie dostępnych jest 41 różnych modeli lamp. Cechuje je minimalizm, są uniwersalne (większość z nich można zastosować do lamp wiszących lub stojących), ponadto stwarzają domową atmosferę. Abażury w pełni poddają się recyklingowi.

Designerskie lampy marki Sielacz zaspokajają potrzebę estetyki, stwarzają atmosferę ciepła i sprawdzają się jako wyjątkowy przedmiot codziennego użytku. W przypadku prezentowanych tu lamp dekoracyjność idzie w parze z harmonią i nie przeczy funkcjonalności. Dostępne abażury reprezentują wysoki poziom artystyczny i techniczny bez zbędnej dekoracyjności.

Lampy Sielacz są unikatowe w skali świata.

Materiał wykorzystany do ich budowy to idealnie oddająca barwę światła wodoodporna folia – ekologiczny polipropylen, robi się z niego m.in. zakrętki do butelek.

Jeśli szukają Państwo tylko  lamp wiszących zapraszamy tutaj

Jeśli zaś podłogowych prosimy kliknąć tutaj 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 40