Producent lamp wiszących nowoczesnych:

  • abażury serii LamParts przywołują różne skojarzenia z naturą, z których najsilniejsze to muszle i kwiaty w najbardziej niezwykłych formach.
  • lampy minimalistyczne to lampy utrzymane w duchu modernistycznym. Geometryczne wzory piękne w swej prostocie.
  • lampy inspirowane naturą to lampy przypominające  kwiaty, muszle, poroża, skorupiaki, kokony, gniazda pszczół, morskie organizmy żywe, płaszczki, liście.

„Moja fascynacja przyrodą i zamiłowanie do techniki zrodziło pomysł do zaprojektowania serii lamp. Zastosowałem do nich moje innowacyjne łączenia – bez użycia kleju, szycia itp.”

Michał Siełacz – producent lamp wiszących nowoczesnych oraz projektant,  produkuje i projektuje m. in. lampy wiszące nowoczesne z tworzywa i drewna.

Innowacyjny materiał

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału lampy są wodoodporne, stabilne, niełamliwe, śnieżnobiałe, a co najważniejsze – nie zmieniają powyższych właściwości z biegiem czasu. Tworzywo z którego są wykonane jest lekko transparentne, dlatego oddaje idealnie kolor użytej żarówki, w tym zmiennokolorowej RGB. Liczne szczeliny spełniają kilka funkcji: estetyczną, konstrukcyjną oraz cyrkulacyjną – rozgrzane powietrze wydostaje się poprzez szczeliny, dzięki czemu abażury się nie nagrzewają.

Na autorskiej stronie dostępnych jest 38 różnych modeli lamp. Cechuje je minimalizm, są uniwersalne (większość z nich można zastosować do lamp wiszących lub stojących), ponadto stwarzają domową atmosferę. Abażury w pełni poddają się recyklingowi. Materiał wykorzystany do ich budowy to idealnie oddająca barwę światła wodoodporna folia – ekologiczny polipropylen, robi się z niego m.in. zakrętki do butelek.

Natura sama w sobie może być nieskończonym źródłem inspiracji. Dostępne lampy reprezentują wysoki poziom artystyczny i techniczny bez nadmiernej dekoracyjności.

Designerskie abażury mające zastosowanie m. in. jako lampy wiszące nowoczesne do sypialni lub do salonu. Wszystko zależy tak naprawdę od wkręconej żarówki. Ponadto lampy ażurowe (seria LamParts), ANGLEO, TORNADO, HEXO i ROLLO mogą dać efekt refleksów na ścianach czy suficie, przy użyciu żarówki filamentowej LED (kolba przezroczysta).